Eengezinswoning, tussenwoning Feike de Boerlaan 14 Amsterdam

Feike de Boerlaan 14, 1019 MN Amsterdam

140 m² Bouwjaar 2000 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Feike de Boerlaan 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 140 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €783.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €990.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Feike de Boerlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Feike de Boerlaan 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
46%
CO₂-emissie
13.06 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2775 Inwoners
1230 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1105 Woningvoorraad
€783.000 Gem. woningwaarde Borneo
37% Koopwoningen
23.403 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Feike de Boerlaan 14

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Feike de Boerlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Feike de Boerlaan 14?

De prijsindicatie voor Feike de Boerlaan 14 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Borneo is €783.000. Dat komt neer op circa €5.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Feike de Boerlaan 14 zich tot de wijk Borneo?

Feike de Boerlaan 14 is een eengezinswoning, tussenwoning van 140 m² in de wijk Borneo. De buurt telt 1.105 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.403 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Feike de Boerlaan 14?

Feike de Boerlaan 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Borneo, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Feike de Boerlaan 14 vergeleken met de buurt?

Feike de Boerlaan 14 heeft 140 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Borneo ligt de gemiddelde woningwaarde op €783.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Feike de Boerlaan 14 en wat betekent dat?

Feike de Boerlaan 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Feike de Boerlaan 14?

Feike de Boerlaan 14 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Borneo?

De wijk Borneo in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €783.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Borneo?

Vanuit Feike de Boerlaan 14 in Borneo bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.