Streetview Purperhoedenveem 128 Amsterdam

Purperhoedenveem 128, 1019 HM Amsterdam

99 m² Bouwjaar 2006 Label D

Purperhoedenveem 128 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
99 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Purperhoedenveem 128

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Purperhoedenveem 128

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
93.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
264.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1445 Inwoners
765 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
752 Woningvoorraad
€682.000 Gem. woningwaarde Oostelijke Handelskade
25% Koopwoningen
6.328 Inwoners per km²

Locatie van Purperhoedenveem 128

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Purperhoedenveem 128

Wat is de geschatte woningwaarde van Purperhoedenveem 128?

De gemiddelde woningwaarde in Oostelijke Handelskade is €682.000. Dat komt neer op circa €6.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Purperhoedenveem 128 zich tot de wijk Oostelijke Handelskade?

Purperhoedenveem 128 is een appartement van 99 m² in de wijk Oostelijke Handelskade. De buurt telt 752 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.328 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Purperhoedenveem 128?

Purperhoedenveem 128 is een appartement in Oostelijke Handelskade, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Purperhoedenveem 128 vergeleken met de buurt?

Purperhoedenveem 128 heeft 99 m² woonoppervlakte. In Oostelijke Handelskade ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Purperhoedenveem 128 en wat betekent dat?

Purperhoedenveem 128 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-12-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.15 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oostelijke Handelskade?

De wijk Oostelijke Handelskade in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostelijke Handelskade?

Vanuit Purperhoedenveem 128 in Oostelijke Handelskade bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oostelijke Handelskade?