Galerijflat (appartement) Purperhoedenveem 122 Amsterdam

Purperhoedenveem 122, 1019 HM Amsterdam

109 m² Bouwjaar 2006 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Purperhoedenveem 122 is een galerijflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
109 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Purperhoedenveem 122

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Purperhoedenveem 122

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
70.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.03 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1445 Inwoners
765 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
752 Woningvoorraad
€682.000 Gem. woningwaarde Oostelijke Handelskade
25% Koopwoningen
6.328 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Purperhoedenveem 122

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Purperhoedenveem 122

Wat is de geschatte woningwaarde van Purperhoedenveem 122?

De prijsindicatie voor Purperhoedenveem 122 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostelijke Handelskade is €682.000. Dat komt neer op circa €6.257 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Purperhoedenveem 122 zich tot de wijk Oostelijke Handelskade?

Purperhoedenveem 122 is een galerijflat (appartement) van 109 m² in de wijk Oostelijke Handelskade. De buurt telt 752 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.328 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Purperhoedenveem 122?

Purperhoedenveem 122 is een galerijflat (appartement) in Oostelijke Handelskade, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Purperhoedenveem 122 vergeleken met de buurt?

Purperhoedenveem 122 heeft 109 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Oostelijke Handelskade ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Purperhoedenveem 122 en wat betekent dat?

Purperhoedenveem 122 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Purperhoedenveem 122?

Purperhoedenveem 122 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostelijke Handelskade?

De wijk Oostelijke Handelskade in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostelijke Handelskade?

Vanuit Purperhoedenveem 122 in Oostelijke Handelskade bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.