Galerijflat (appartement) Groenhoedenveem 115 Amsterdam

Groenhoedenveem 115, 1019 HM Amsterdam

101 m² Bouwjaar 2006 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Groenhoedenveem 115 is een galerijflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
278 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Groenhoedenveem 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenhoedenveem 115

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
61.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.93 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1445 Inwoners
765 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
752 Woningvoorraad
€682.000 Gem. woningwaarde Oostelijke Handelskade
25% Koopwoningen
6.328 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenhoedenveem 115

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Groenhoedenveem 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenhoedenveem 115?

De prijsindicatie voor Groenhoedenveem 115 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostelijke Handelskade is €682.000. Dat komt neer op circa €6.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenhoedenveem 115 zich tot de wijk Oostelijke Handelskade?

Groenhoedenveem 115 is een galerijflat (appartement) van 101 m² in de wijk Oostelijke Handelskade. De buurt telt 752 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.328 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenhoedenveem 115?

Groenhoedenveem 115 is een galerijflat (appartement) in Oostelijke Handelskade, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Groenhoedenveem 115 vergeleken met de buurt?

Groenhoedenveem 115 heeft 101 m² woonoppervlakte en 278 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Oostelijke Handelskade ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenhoedenveem 115 en wat betekent dat?

Groenhoedenveem 115 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groenhoedenveem 115?

Groenhoedenveem 115 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostelijke Handelskade?

De wijk Oostelijke Handelskade in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostelijke Handelskade?

Vanuit Groenhoedenveem 115 in Oostelijke Handelskade bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.