Streetview Waagdragerhof 82 Amsterdam

Waagdragerhof 82, 1019 HB Amsterdam

95 m² Bouwjaar 2004 Label A+

Waagdragerhof 82 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
95 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Waagdragerhof 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waagdragerhof 82

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
64.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
37.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.4%
CO₂-emissie
9.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1445 Inwoners
765 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
752 Woningvoorraad
€682.000 Gem. woningwaarde Oostelijke Handelskade
25% Koopwoningen
6.328 Inwoners per km²

Locatie van Waagdragerhof 82

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Waagdragerhof 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Waagdragerhof 82?

De gemiddelde woningwaarde in Oostelijke Handelskade is €682.000. Dat komt neer op circa €7.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waagdragerhof 82 zich tot de wijk Oostelijke Handelskade?

Waagdragerhof 82 is een appartement van 95 m² in de wijk Oostelijke Handelskade. De buurt telt 752 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.328 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waagdragerhof 82?

Waagdragerhof 82 is een appartement in Oostelijke Handelskade, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Waagdragerhof 82 vergeleken met de buurt?

Waagdragerhof 82 heeft 95 m² woonoppervlakte. In Oostelijke Handelskade ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waagdragerhof 82 en wat betekent dat?

Waagdragerhof 82 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-05-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.16 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oostelijke Handelskade?

De wijk Oostelijke Handelskade in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostelijke Handelskade?

Vanuit Waagdragerhof 82 in Oostelijke Handelskade bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oostelijke Handelskade?