Tussenverdieping Waagdragerhof 64 Amsterdam

Waagdragerhof 64, 1019 HB Amsterdam

119 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Waagdragerhof 64 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
119 m²
Inhoud
299 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Waagdragerhof 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waagdragerhof 64

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
73.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
38.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.4%
CO₂-emissie
15.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1445 Inwoners
765 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
752 Woningvoorraad
€682.000 Gem. woningwaarde Oostelijke Handelskade
25% Koopwoningen
6.328 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waagdragerhof 64

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Waagdragerhof 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Waagdragerhof 64?

De prijsindicatie voor Waagdragerhof 64 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostelijke Handelskade is €682.000. Dat komt neer op circa €5.731 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waagdragerhof 64 zich tot de wijk Oostelijke Handelskade?

Waagdragerhof 64 is een tussenverdieping van 119 m² in de wijk Oostelijke Handelskade. De buurt telt 752 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.328 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waagdragerhof 64?

Waagdragerhof 64 is een tussenverdieping in Oostelijke Handelskade, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waagdragerhof 64 vergeleken met de buurt?

Waagdragerhof 64 heeft 119 m² woonoppervlakte en 299 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Oostelijke Handelskade ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waagdragerhof 64 en wat betekent dat?

Waagdragerhof 64 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-03-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waagdragerhof 64?

Waagdragerhof 64 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostelijke Handelskade?

De wijk Oostelijke Handelskade in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostelijke Handelskade?

Vanuit Waagdragerhof 64 in Oostelijke Handelskade bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.