Streetview Oostelijke Handelskade 1209 Amsterdam

Oostelijke Handelskade 1209, 1019 DN Amsterdam

94 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Oostelijke Handelskade 1209 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oostelijke Handelskade 1209

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostelijke Handelskade 1209

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2425 Inwoners
1265 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1221 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Rietlanden
41% Koopwoningen
9.077 Inwoners per km²

Locatie van Oostelijke Handelskade 1209

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Oostelijke Handelskade 1209

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostelijke Handelskade 1209?

De prijsindicatie voor Oostelijke Handelskade 1209 ligt rond €435.000 tot €535.000. De gemiddelde woningwaarde in Rietlanden is €628.000. Dat komt neer op circa €6.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostelijke Handelskade 1209 zich tot de wijk Rietlanden?

Oostelijke Handelskade 1209 is een appartement van 94 m² in de wijk Rietlanden. De buurt telt 1.221 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.077 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostelijke Handelskade 1209?

Oostelijke Handelskade 1209 is een appartement in Rietlanden, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oostelijke Handelskade 1209 vergeleken met de buurt?

Oostelijke Handelskade 1209 heeft 94 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Rietlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostelijke Handelskade 1209 en wat betekent dat?

Oostelijke Handelskade 1209 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-06-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostelijke Handelskade 1209?

Oostelijke Handelskade 1209 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rietlanden?

De wijk Rietlanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rietlanden?

Vanuit Oostelijke Handelskade 1209 in Rietlanden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.4 km.