Tussenwoning J.F. van Hengelstraat 82 Amsterdam

J.F. van Hengelstraat 82, 1019 DC Amsterdam

98 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 3 slaapkamers Label A

J.F. van Hengelstraat 82 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
362 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor J.F. van Hengelstraat 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J.F. van Hengelstraat 82

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1170 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1112 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Sporenburg
49% Koopwoningen
17.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van J.F. van Hengelstraat 82

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over J.F. van Hengelstraat 82

Wat is de geschatte woningwaarde van J.F. van Hengelstraat 82?

De prijsindicatie voor J.F. van Hengelstraat 82 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Sporenburg is €705.000. Dat komt neer op circa €7.194 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J.F. van Hengelstraat 82 zich tot de wijk Sporenburg?

J.F. van Hengelstraat 82 is een tussenwoning van 98 m² in de wijk Sporenburg. De buurt telt 1.112 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J.F. van Hengelstraat 82?

J.F. van Hengelstraat 82 is een tussenwoning in Sporenburg, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is J.F. van Hengelstraat 82 vergeleken met de buurt?

J.F. van Hengelstraat 82 heeft 98 m² woonoppervlakte en 362 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Sporenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J.F. van Hengelstraat 82 en wat betekent dat?

J.F. van Hengelstraat 82 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van J.F. van Hengelstraat 82?

J.F. van Hengelstraat 82 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sporenburg?

De wijk Sporenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sporenburg?

Vanuit J.F. van Hengelstraat 82 in Sporenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.9 km.