Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 59 m²
- Inhoud
- 445 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Lijnoliestraat 14 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 59 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €560.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lijnoliestraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
4.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Cruquiusbuurt is €560.000. Dat komt neer op circa €3.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLijnoliestraat 14 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Cruquiusbuurt. De buurt telt 1.070 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.375 inwoners per km².
Lijnoliestraat 14 is een woonhuis in Cruquiusbuurt, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Lijnoliestraat 14 heeft 169 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 59 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Cruquiusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €560.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lijnoliestraat 14 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Lijnoliestraat 14 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Cruquiusbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €560.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Lijnoliestraat 14 in Cruquiusbuurt bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 4.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lijnoliestraat 14: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.9 km.