Bovenwoning Buiten Kadijken 85 Amsterdam

Buiten Kadijken 85, 1018 ZS Amsterdam

38 m² Bouwjaar 1989 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Buiten Kadijken 85 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
38 m²
Inhoud
152 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Buiten Kadijken 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buiten Kadijken 85

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
144.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
256.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.47 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2905 Inwoners
1875 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1661 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Kadijken
33% Koopwoningen
17.110 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Buiten Kadijken 85

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Buiten Kadijken 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Buiten Kadijken 85?

De prijsindicatie voor Buiten Kadijken 85 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €611.000. Dat komt neer op circa €16.079 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buiten Kadijken 85 zich tot de wijk Kadijken?

Buiten Kadijken 85 is een bovenwoning van 38 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.661 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.110 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buiten Kadijken 85?

Buiten Kadijken 85 is een bovenwoning in Kadijken, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Buiten Kadijken 85 vergeleken met de buurt?

Buiten Kadijken 85 heeft 38 m² woonoppervlakte en 152 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buiten Kadijken 85 en wat betekent dat?

Buiten Kadijken 85 heeft energielabel D. Geldig tot 2036-01-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buiten Kadijken 85?

Buiten Kadijken 85 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit Buiten Kadijken 85 in Kadijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4.7 km.