Woningdetails
- Type
- Beneden + bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Inhoud
- 273 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €610.000 tot €710.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- Aan rustige weg en in centrum
Buiten Kadijken 4 is een beneden + bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Buiten Kadijken 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
4.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.6 kmWonen op een unieke plek aan het water, midden in het historische hart van Amsterdam.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Buiten Kadijken 4 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €611.000. Dat komt neer op circa €7.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBuiten Kadijken 4 is een beneden + bovenwoning van 78 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.661 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.110 inwoners per km².
Buiten Kadijken 4 is een beneden + bovenwoning in Kadijken, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Buiten Kadijken 4 heeft 78 m² woonoppervlakte en 273 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Buiten Kadijken 4 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Buiten Kadijken 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Kadijken in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Buiten Kadijken 4 in Kadijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Buiten Kadijken 4: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.