Streetview Korte Lepelstraat 92 1 Amsterdam

Korte Lepelstraat 92 1, 1018 ZA Amsterdam

62 m² Bouwjaar 1891 Label F

Korte Lepelstraat 92 1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1891. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1891
Woonoppervlakte
62 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Korte Lepelstraat 92 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Lepelstraat 92 1

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
273.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
362.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3060 Inwoners
2030 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1830 Woningvoorraad
€634.000 Gem. woningwaarde Weesperbuurt
30% Koopwoningen
14.443 Inwoners per km²

Locatie van Korte Lepelstraat 92 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Korte Lepelstraat 92 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Lepelstraat 92 1?

De gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €10.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Lepelstraat 92 1 zich tot de wijk Weesperbuurt?

Korte Lepelstraat 92 1 is een appartement van 62 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Lepelstraat 92 1?

Korte Lepelstraat 92 1 is een appartement in Weesperbuurt, gebouwd in 1891 (135 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korte Lepelstraat 92 1 vergeleken met de buurt?

Korte Lepelstraat 92 1 heeft 62 m² woonoppervlakte. In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Lepelstraat 92 1 en wat betekent dat?

Korte Lepelstraat 92 1 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-07-17. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.36 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Weesperbuurt?

De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperbuurt?

Vanuit Korte Lepelstraat 92 1 in Weesperbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Weesperbuurt?