Dubbel benedenhuis Nieuwe Achtergracht 27 H Amsterdam

Nieuwe Achtergracht 27 H, 1018 XW Amsterdam

149 m² Bouwjaar 1905 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Nieuwe Achtergracht 27 H is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
149 m²
Inhoud
657 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.360.000 tot €1.610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Achtergracht 27 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Achtergracht 27 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.02 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3060 Inwoners
2030 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1830 Woningvoorraad
€634.000 Gem. woningwaarde Weesperbuurt
30% Koopwoningen
14.443 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Achtergracht 27 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Achtergracht 27 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Achtergracht 27 H?

De prijsindicatie voor Nieuwe Achtergracht 27 H ligt rond €1.360.000 tot €1.610.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €4.255 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Achtergracht 27 H zich tot de wijk Weesperbuurt?

Nieuwe Achtergracht 27 H is een dubbel benedenhuis van 149 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Achtergracht 27 H?

Nieuwe Achtergracht 27 H is een dubbel benedenhuis in Weesperbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Achtergracht 27 H vergeleken met de buurt?

Nieuwe Achtergracht 27 H heeft 149 m² woonoppervlakte en 657 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Achtergracht 27 H en wat betekent dat?

Nieuwe Achtergracht 27 H heeft energielabel C. Geldig tot 2032-05-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Achtergracht 27 H?

Nieuwe Achtergracht 27 H heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Weesperbuurt?

De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperbuurt?