Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Inhoud
- 456 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Valckenierstraat 35 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €629.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Valckenierstraat 35 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
0.4 kmDe prijsindicatie voor Valckenierstraat 35 H ligt rond €945.000 tot €1.195.000. De gemiddelde woningwaarde in Sarphatistrook is €629.000. Dat komt neer op circa €4.006 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenValckenierstraat 35 H is een appartement van 157 m² in de wijk Sarphatistrook. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.924 inwoners per km².
Valckenierstraat 35 H is een appartement in Sarphatistrook, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Valckenierstraat 35 H heeft 157 m² woonoppervlakte en 456 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Sarphatistrook ligt de gemiddelde woningwaarde op €629.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Valckenierstraat 35 H heeft energielabel C. Geldig tot 2027-02-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 7520.02 kg/jaar.
Valckenierstraat 35 H heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Sarphatistrook in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €629.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Valckenierstraat 35 H in Sarphatistrook bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.9 km.