Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1899
- Woonoppervlakte
- 33 m²
Nieuwe Achtergracht 142 C1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €629.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Achtergracht 142 C1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
0.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sarphatistrook is €629.000. Dat komt neer op circa €19.061 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Achtergracht 142 C1 is een appartement van 33 m² in de wijk Sarphatistrook. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.924 inwoners per km².
Nieuwe Achtergracht 142 C1 is een appartement in Sarphatistrook, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Achtergracht 142 C1 heeft 33 m² woonoppervlakte. In Sarphatistrook ligt de gemiddelde woningwaarde op €629.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Achtergracht 142 C1 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Sarphatistrook in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €629.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Nieuwe Achtergracht 142 C1 in Sarphatistrook bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Achtergracht 142 C1: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.