Streetview Nieuwe Achtergracht 91 3 Amsterdam

Nieuwe Achtergracht 91 3, 1018 WP Amsterdam

114 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Nieuwe Achtergracht 91 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
114 m²
Inhoud
327 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Achtergracht 91 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Achtergracht 91 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3060 Inwoners
2030 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1830 Woningvoorraad
€634.000 Gem. woningwaarde Weesperbuurt
30% Koopwoningen
14.443 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Achtergracht 91 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Achtergracht 91 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Achtergracht 91 3?

De prijsindicatie voor Nieuwe Achtergracht 91 3 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €5.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Achtergracht 91 3 zich tot de wijk Weesperbuurt?

Nieuwe Achtergracht 91 3 is een appartement van 114 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Achtergracht 91 3?

Nieuwe Achtergracht 91 3 is een appartement in Weesperbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Achtergracht 91 3 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Achtergracht 91 3 heeft 114 m² woonoppervlakte en 327 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Achtergracht 91 3 en wat betekent dat?

Nieuwe Achtergracht 91 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-10-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Achtergracht 91 3?

Nieuwe Achtergracht 91 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weesperbuurt?

De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperbuurt?