Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1891
- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Inhoud
- 161 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €630.000 tot €730.000
- Ligging
- Aan vaarwater, aan water, in centrum en vrij uitzicht
Nieuwe Prinsengracht 52 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1891. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Prinsengracht 52 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
4.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
0.6 kmCharmant en stijlvol appartement - Nieuwe Prinsengracht 52-2 Op een unieke locatie in Amsterdam bieden wij dit zeer goed onderhouden en smaakvol…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nieuwe Prinsengracht 52 2 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €10.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Prinsengracht 52 2 is een bovenwoning van 63 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².
Nieuwe Prinsengracht 52 2 is een bovenwoning in Weesperbuurt, gebouwd in 1891 (135 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Prinsengracht 52 2 heeft 63 m² woonoppervlakte en 161 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Prinsengracht 52 2 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Nieuwe Prinsengracht 52 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Nieuwe Prinsengracht 52 2 in Weesperbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Prinsengracht 52 2: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.