Streetview Nieuwe Prinsengracht 50 H Amsterdam

Nieuwe Prinsengracht 50 H, 1018 VS Amsterdam

82 m² Bouwjaar 1896 3 kamers Label G

Nieuwe Prinsengracht 50 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Prinsengracht 50 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Prinsengracht 50 H

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3060 Inwoners
2030 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1830 Woningvoorraad
€634.000 Gem. woningwaarde Weesperbuurt
30% Koopwoningen
14.443 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Prinsengracht 50 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Prinsengracht 50 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Prinsengracht 50 H?

De prijsindicatie voor Nieuwe Prinsengracht 50 H ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €7.732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Prinsengracht 50 H zich tot de wijk Weesperbuurt?

Nieuwe Prinsengracht 50 H is een appartement van 82 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Prinsengracht 50 H?

Nieuwe Prinsengracht 50 H is een appartement in Weesperbuurt, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Prinsengracht 50 H vergeleken met de buurt?

Nieuwe Prinsengracht 50 H heeft 82 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Prinsengracht 50 H en wat betekent dat?

Nieuwe Prinsengracht 50 H heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Nieuwe Prinsengracht 50 H?

Nieuwe Prinsengracht 50 H heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Weesperbuurt?

De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperbuurt?

Vanuit Nieuwe Prinsengracht 50 H in Weesperbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.