Benedenwoning (appartement) Nieuwe Prinsengracht 81 F Amsterdam

Nieuwe Prinsengracht 81 F, 1018 VR Amsterdam

73 m² Bouwjaar 2025 3 kamers 1 slaapkamers Label A

Nieuwe Prinsengracht 81 F is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Prinsengracht 81 F

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Prinsengracht 81 F

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3060 Inwoners
2030 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1830 Woningvoorraad
€634.000 Gem. woningwaarde Weesperbuurt
30% Koopwoningen
14.443 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Prinsengracht 81 F

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Prinsengracht 81 F

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Prinsengracht 81 F?

De prijsindicatie voor Nieuwe Prinsengracht 81 F ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €8.685 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Prinsengracht 81 F zich tot de wijk Weesperbuurt?

Nieuwe Prinsengracht 81 F is een benedenwoning (appartement) van 73 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Prinsengracht 81 F?

Nieuwe Prinsengracht 81 F is een benedenwoning (appartement) in Weesperbuurt, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nieuwe Prinsengracht 81 F vergeleken met de buurt?

Nieuwe Prinsengracht 81 F heeft 73 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Prinsengracht 81 F en wat betekent dat?

Nieuwe Prinsengracht 81 F heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Nieuwe Prinsengracht 81 F?

Nieuwe Prinsengracht 81 F heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weesperbuurt?

De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperbuurt?

Vanuit Nieuwe Prinsengracht 81 F in Weesperbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.