Streetview Nieuwe Kerkstraat 153 Amsterdam

Nieuwe Kerkstraat 153, 1018 VL Amsterdam

174 m² Bouwjaar 1811

Nieuwe Kerkstraat 153 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1811. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 95 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1811
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
95 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Kerkstraat 153

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3060 Inwoners
2030 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1830 Woningvoorraad
€634.000 Gem. woningwaarde Weesperbuurt
30% Koopwoningen
14.443 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Kerkstraat 153

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Kerkstraat 153

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Kerkstraat 153?

De gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €3.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Kerkstraat 153 zich tot de wijk Weesperbuurt?

Nieuwe Kerkstraat 153 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Kerkstraat 153?

Nieuwe Kerkstraat 153 is een woonhuis in Weesperbuurt, gebouwd in 1811 (215 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Kerkstraat 153 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Kerkstraat 153 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 95 m². In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Weesperbuurt?

De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperbuurt?

Vanuit Nieuwe Kerkstraat 153 in Weesperbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Weesperbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Kerkstraat 153: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Weesperbuurt?

Recreatie nabij Weesperbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).