Maisonnette Nieuwe Kerkstraat 409 Amsterdam

Nieuwe Kerkstraat 409, 1018 VK Amsterdam

90 m² Bouwjaar 1980 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Nieuwe Kerkstraat 409 is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
284 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Kerkstraat 409

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Kerkstraat 409

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.95 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3060 Inwoners
2030 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1830 Woningvoorraad
€634.000 Gem. woningwaarde Weesperbuurt
30% Koopwoningen
14.443 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Kerkstraat 409

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Kerkstraat 409

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Kerkstraat 409?

De prijsindicatie voor Nieuwe Kerkstraat 409 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €7.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Kerkstraat 409 zich tot de wijk Weesperbuurt?

Nieuwe Kerkstraat 409 is een maisonnette van 90 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Kerkstraat 409?

Nieuwe Kerkstraat 409 is een maisonnette in Weesperbuurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuwe Kerkstraat 409 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Kerkstraat 409 heeft 90 m² woonoppervlakte en 284 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Kerkstraat 409 en wat betekent dat?

Nieuwe Kerkstraat 409 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Kerkstraat 409?

Nieuwe Kerkstraat 409 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Weesperbuurt?

De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperbuurt?

Vanuit Nieuwe Kerkstraat 409 in Weesperbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.