Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 440 m²
Nieuwe Kerkstraat 105 E is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 440 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Kerkstraat 105 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
4.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
0.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €1.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Kerkstraat 105 E is een appartement van 440 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².
Nieuwe Kerkstraat 105 E is een appartement in Weesperbuurt, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Nieuwe Kerkstraat 105 E heeft 440 m² woonoppervlakte. In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Kerkstraat 105 E heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Nieuwe Kerkstraat 105 E in Weesperbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Kerkstraat 105 E: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Weesperbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).