Tussenverdieping (appartement) Plantage Muidergracht 139 1 Amsterdam

Plantage Muidergracht 139 1, 1018 TS Amsterdam

55 m² Bouwjaar 1850 2 kamers 1 slaapkamers Label A+

Plantage Muidergracht 139 1 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in bosrijke omgeving, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Plantage Muidergracht 139 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plantage Muidergracht 139 1

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
69.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
86.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
16.18 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, gemeubileerd en monumentaal pand

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2385 Inwoners
1405 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Plantage
36% Koopwoningen
6.978 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Plantage Muidergracht 139 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Plantage Muidergracht 139 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Plantage Muidergracht 139 1?

De prijsindicatie voor Plantage Muidergracht 139 1 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Plantage is €705.000. Dat komt neer op circa €12.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plantage Muidergracht 139 1 zich tot de wijk Plantage?

Plantage Muidergracht 139 1 is een tussenverdieping (appartement) van 55 m² in de wijk Plantage. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plantage Muidergracht 139 1?

Plantage Muidergracht 139 1 is een tussenverdieping (appartement) in Plantage, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Plantage Muidergracht 139 1 vergeleken met de buurt?

Plantage Muidergracht 139 1 heeft 55 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Plantage ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plantage Muidergracht 139 1 en wat betekent dat?

Plantage Muidergracht 139 1 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-01-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Plantage Muidergracht 139 1?

Plantage Muidergracht 139 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Plantage?

De wijk Plantage in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plantage?