Benedenwoning Plantage Muidergracht 77 C Amsterdam

Plantage Muidergracht 77 C, 1018 TN Amsterdam

100 m² Bouwjaar 1905 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Plantage Muidergracht 77 C is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
346 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Plantage Muidergracht 77 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plantage Muidergracht 77 C

Tuin
Ja (95.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2385 Inwoners
1405 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Plantage
36% Koopwoningen
6.978 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Plantage Muidergracht 77 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Plantage Muidergracht 77 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Plantage Muidergracht 77 C?

De prijsindicatie voor Plantage Muidergracht 77 C ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Plantage is €705.000. Dat komt neer op circa €7.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plantage Muidergracht 77 C zich tot de wijk Plantage?

Plantage Muidergracht 77 C is een benedenwoning van 100 m² in de wijk Plantage. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plantage Muidergracht 77 C?

Plantage Muidergracht 77 C is een benedenwoning in Plantage, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Plantage Muidergracht 77 C vergeleken met de buurt?

Plantage Muidergracht 77 C heeft 100 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Plantage ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plantage Muidergracht 77 C en wat betekent dat?

Plantage Muidergracht 77 C heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Plantage Muidergracht 77 C?

Plantage Muidergracht 77 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 95 m².

Hoe is de woningmarkt in Plantage?

De wijk Plantage in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plantage?

Vanuit Plantage Muidergracht 77 C in Plantage bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 4.2 km.