Bovenwoning (appartement) Czaar Peterstraat 174 1B Amsterdam

Czaar Peterstraat 174 1B, 1018 PX Amsterdam

34 m² Bouwjaar 1934 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Czaar Peterstraat 174 1B is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
34 m²
Inhoud
105 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Czaar Peterstraat 174 1B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Czaar Peterstraat 174 1B

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.12
CO₂-emissie
1328.53 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2320 Inwoners
1500 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1461 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde Czaar Peterbuurt
23% Koopwoningen
22.329 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Czaar Peterstraat 174 1B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Czaar Peterstraat 174 1B

Wat is de geschatte woningwaarde van Czaar Peterstraat 174 1B?

De prijsindicatie voor Czaar Peterstraat 174 1B ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Czaar Peterbuurt is €429.000. Dat komt neer op circa €12.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Czaar Peterstraat 174 1B zich tot de wijk Czaar Peterbuurt?

Czaar Peterstraat 174 1B is een bovenwoning (appartement) van 34 m² in de wijk Czaar Peterbuurt. De buurt telt 1.461 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.329 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Czaar Peterstraat 174 1B?

Czaar Peterstraat 174 1B is een bovenwoning (appartement) in Czaar Peterbuurt, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Czaar Peterstraat 174 1B vergeleken met de buurt?

Czaar Peterstraat 174 1B heeft 34 m² woonoppervlakte en 105 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Czaar Peterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Czaar Peterstraat 174 1B en wat betekent dat?

Czaar Peterstraat 174 1B heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1328.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Czaar Peterstraat 174 1B?

Czaar Peterstraat 174 1B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Czaar Peterbuurt?

De wijk Czaar Peterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Czaar Peterbuurt?