Portiekflat (appartement) Oostenburgergracht 67 B Amsterdam

Oostenburgergracht 67 B, 1018 NC Amsterdam

68 m² Bouwjaar 1990 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Oostenburgergracht 67 B is een portiekflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
205 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oostenburgergracht 67 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostenburgergracht 67 B

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2900 Inwoners
1895 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1250 Woningvoorraad
€492.000 Gem. woningwaarde Oostenburg
22% Koopwoningen
14.379 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostenburgergracht 67 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Oostenburgergracht 67 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostenburgergracht 67 B?

De prijsindicatie voor Oostenburgergracht 67 B ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostenburg is €492.000. Dat komt neer op circa €7.235 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostenburgergracht 67 B zich tot de wijk Oostenburg?

Oostenburgergracht 67 B is een portiekflat (appartement) van 68 m² in de wijk Oostenburg. De buurt telt 1.250 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostenburgergracht 67 B?

Oostenburgergracht 67 B is een portiekflat (appartement) in Oostenburg, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oostenburgergracht 67 B vergeleken met de buurt?

Oostenburgergracht 67 B heeft 68 m² woonoppervlakte en 205 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oostenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostenburgergracht 67 B en wat betekent dat?

Oostenburgergracht 67 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Oostenburgergracht 67 B?

Oostenburgergracht 67 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oostenburg?

De wijk Oostenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostenburg?

Vanuit Oostenburgergracht 67 B in Oostenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.