Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1720
- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Inhoud
- 163 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2019 tot 2022
Oostenburgervoorstraat 276 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1720. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oostenburgervoorstraat 276
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.4 kmUnique opportunity to live in a spacious, loft like, 1-bedroom apartment with amazing views over the water. A centrally located property of appr.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Oostenburgervoorstraat 276 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostenburg is €492.000. Dat komt neer op circa €7.569 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOostenburgervoorstraat 276 is een bovenwoning (appartement) van 65 m² in de wijk Oostenburg. De buurt telt 1.250 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.379 inwoners per km².
Oostenburgervoorstraat 276 is een bovenwoning (appartement) in Oostenburg, gebouwd in 1720 (306 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oostenburgervoorstraat 276 heeft 65 m² woonoppervlakte en 163 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oostenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oostenburgervoorstraat 276 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-01-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35 kg/jaar.
Oostenburgervoorstraat 276 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Oostenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Oostenburgervoorstraat 276 in Oostenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.