Streetview Johanna ter Meulenplein 46 Amsterdam

Johanna ter Meulenplein 46, 1018 MM Amsterdam

63 m² Bouwjaar 1991 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Johanna ter Meulenplein 46 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €549.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Johanna ter Meulenplein 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johanna ter Meulenplein 46

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
128.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

940 Inwoners
620 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
577 Woningvoorraad
€549.000 Gem. woningwaarde Kazernebuurt
23% Koopwoningen
17.220 Inwoners per km²

Locatie van Johanna ter Meulenplein 46

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Johanna ter Meulenplein 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Johanna ter Meulenplein 46?

De prijsindicatie voor Johanna ter Meulenplein 46 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Kazernebuurt is €549.000. Dat komt neer op circa €8.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johanna ter Meulenplein 46 zich tot de wijk Kazernebuurt?

Johanna ter Meulenplein 46 is een appartement van 63 m² in de wijk Kazernebuurt. De buurt telt 577 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johanna ter Meulenplein 46?

Johanna ter Meulenplein 46 is een appartement in Kazernebuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Johanna ter Meulenplein 46 vergeleken met de buurt?

Johanna ter Meulenplein 46 heeft 63 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kazernebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €549.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johanna ter Meulenplein 46 en wat betekent dat?

Johanna ter Meulenplein 46 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johanna ter Meulenplein 46?

Johanna ter Meulenplein 46 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kazernebuurt?

De wijk Kazernebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €549.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kazernebuurt?

Vanuit Johanna ter Meulenplein 46 in Kazernebuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.