Galerijflat (appartement) Oostenburgermiddenstraat 413 Amsterdam

Oostenburgermiddenstraat 413, 1018 LH Amsterdam

69 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Oostenburgermiddenstraat 413 is een galerijflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
241 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oostenburgermiddenstraat 413

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostenburgermiddenstraat 413

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
80.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
38.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
68.1%
CO₂-emissie
9.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2900 Inwoners
1895 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1250 Woningvoorraad
€492.000 Gem. woningwaarde Oostenburg
22% Koopwoningen
14.379 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostenburgermiddenstraat 413

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Oostenburgermiddenstraat 413

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostenburgermiddenstraat 413?

De prijsindicatie voor Oostenburgermiddenstraat 413 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostenburg is €492.000. Dat komt neer op circa €7.130 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostenburgermiddenstraat 413 zich tot de wijk Oostenburg?

Oostenburgermiddenstraat 413 is een galerijflat (appartement) van 69 m² in de wijk Oostenburg. De buurt telt 1.250 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostenburgermiddenstraat 413?

Oostenburgermiddenstraat 413 is een galerijflat (appartement) in Oostenburg, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oostenburgermiddenstraat 413 vergeleken met de buurt?

Oostenburgermiddenstraat 413 heeft 69 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oostenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostenburgermiddenstraat 413 en wat betekent dat?

Oostenburgermiddenstraat 413 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-08-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostenburgermiddenstraat 413?

Oostenburgermiddenstraat 413 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostenburg?

De wijk Oostenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostenburg?

Vanuit Oostenburgermiddenstraat 413 in Oostenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.