Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Inhoud
- 165 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- In centrum
VOC-kade 164 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 2 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor VOC-kade 164
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.4 kmFOR ENGLISH READ BELOW! Hip wonen in Amsterdam. Dat kan goed in deze buurt. Voc-kade 164 gelegen in de buurt Oostenburg.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor VOC-kade 164 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostenburg is €492.000. Dat komt neer op circa €7.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVOC-kade 164 is een bovenwoning van 66 m² in de wijk Oostenburg. De buurt telt 1.250 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.379 inwoners per km².
VOC-kade 164 is een bovenwoning in Oostenburg, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
VOC-kade 164 heeft 66 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Oostenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
VOC-kade 164 heeft energielabel A++. Geldig tot 2031-07-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.02 kg/jaar.
VOC-kade 164 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Oostenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit VOC-kade 164 in Oostenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van VOC-kade 164: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.4 km.