appartement Willem Parelstraat 98 Amsterdam

Willem Parelstraat 98, 1018 KZ Amsterdam

90 m² Bouwjaar 2023 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Willem Parelstraat 98 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg, on_navigable_waterway, Aan water, In centrum, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Willem Parelstraat 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Parelstraat 98

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
102.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
34.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72.9%
CO₂-emissie
8.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2900 Inwoners
1895 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1250 Woningvoorraad
€492.000 Gem. woningwaarde Oostenburg
22% Koopwoningen
14.379 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Parelstraat 98

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Willem Parelstraat 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Parelstraat 98?

De prijsindicatie voor Willem Parelstraat 98 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostenburg is €492.000. Dat komt neer op circa €5.467 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Parelstraat 98 zich tot de wijk Oostenburg?

Willem Parelstraat 98 is een appartement van 90 m² in de wijk Oostenburg. De buurt telt 1.250 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Parelstraat 98?

Willem Parelstraat 98 is een appartement in Oostenburg, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Willem Parelstraat 98 vergeleken met de buurt?

Willem Parelstraat 98 heeft 90 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Oostenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Parelstraat 98 en wat betekent dat?

Willem Parelstraat 98 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-04-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Parelstraat 98?

Willem Parelstraat 98 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostenburg?

De wijk Oostenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostenburg?

Vanuit Willem Parelstraat 98 in Oostenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.