Bovenwoning Willem Parelstraat 268 Amsterdam

Willem Parelstraat 268, 1018 KZ Amsterdam

39 m² Bouwjaar 2022 2 kamers 1 slaapkamers Label A++

Willem Parelstraat 268 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m² en 2 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
39 m²
Inhoud
1092 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Willem Parelstraat 268

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Parelstraat 268

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
56.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
73.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.4%
CO₂-emissie
17.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2900 Inwoners
1895 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1250 Woningvoorraad
€492.000 Gem. woningwaarde Oostenburg
22% Koopwoningen
14.379 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Parelstraat 268

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Willem Parelstraat 268

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Parelstraat 268?

De gemiddelde woningwaarde in Oostenburg is €492.000. Dat komt neer op circa €12.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Parelstraat 268 zich tot de wijk Oostenburg?

Willem Parelstraat 268 is een bovenwoning van 39 m² in de wijk Oostenburg. De buurt telt 1.250 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Parelstraat 268?

Willem Parelstraat 268 is een bovenwoning in Oostenburg, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Willem Parelstraat 268 vergeleken met de buurt?

Willem Parelstraat 268 heeft 39 m² woonoppervlakte en 1092 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Oostenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Parelstraat 268 en wat betekent dat?

Willem Parelstraat 268 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-06-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Parelstraat 268?

Willem Parelstraat 268 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostenburg?

De wijk Oostenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostenburg?

Vanuit Willem Parelstraat 268 in Oostenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.