Streetview Kattenburgergracht 35 Amsterdam

Kattenburgergracht 35, 1018 KN Amsterdam

179 m² Bouwjaar 1886 6 kamers Label C

Kattenburgergracht 35 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1886. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €485.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1886
Woonoppervlakte
179 m²
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kattenburgergracht 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kattenburgergracht 35

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1670 Inwoners
1030 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
785 Woningvoorraad
€485.000 Gem. woningwaarde Kattenburg
23% Koopwoningen
18.648 Inwoners per km²

Locatie van Kattenburgergracht 35

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kattenburgergracht 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Kattenburgergracht 35?

De gemiddelde woningwaarde in Kattenburg is €485.000. Dat komt neer op circa €2.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kattenburgergracht 35 zich tot de wijk Kattenburg?

Kattenburgergracht 35 is een appartement van 179 m² in de wijk Kattenburg. De buurt telt 785 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.648 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kattenburgergracht 35?

Kattenburgergracht 35 is een appartement in Kattenburg, gebouwd in 1886 (140 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kattenburgergracht 35 vergeleken met de buurt?

Kattenburgergracht 35 heeft 179 m² woonoppervlakte. Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kattenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €485.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kattenburgergracht 35 en wat betekent dat?

Kattenburgergracht 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kattenburgergracht 35?

Kattenburgergracht 35 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kattenburg?

De wijk Kattenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €485.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kattenburg?

Vanuit Kattenburgergracht 35 in Kattenburg bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 4.3 km.