Streetview Spinozastraat 11 2 Amsterdam

Spinozastraat 11 2, 1018 HE Amsterdam

123 m² Bouwjaar 1779 Label D

Spinozastraat 11 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1779. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €629.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1779
Woonoppervlakte
123 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Spinozastraat 11 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spinozastraat 11 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.63
CO₂-emissie
4969.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1995 Inwoners
1240 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1182 Woningvoorraad
€629.000 Gem. woningwaarde Sarphatistrook
28% Koopwoningen
10.924 Inwoners per km²

Locatie van Spinozastraat 11 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Spinozastraat 11 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Spinozastraat 11 2?

De gemiddelde woningwaarde in Sarphatistrook is €629.000. Dat komt neer op circa €5.114 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spinozastraat 11 2 zich tot de wijk Sarphatistrook?

Spinozastraat 11 2 is een appartement van 123 m² in de wijk Sarphatistrook. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spinozastraat 11 2?

Spinozastraat 11 2 is een appartement in Sarphatistrook, gebouwd in 1779 (247 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spinozastraat 11 2 vergeleken met de buurt?

Spinozastraat 11 2 heeft 123 m² woonoppervlakte. In Sarphatistrook ligt de gemiddelde woningwaarde op €629.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spinozastraat 11 2 en wat betekent dat?

Spinozastraat 11 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-08-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4969.62 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sarphatistrook?

De wijk Sarphatistrook in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €629.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sarphatistrook?

Vanuit Spinozastraat 11 2 in Sarphatistrook bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sarphatistrook?