Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1840
- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 44 m²
Nieuwe Kerkstraat 29 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1840. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en een perceel van 44 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Kerkstraat 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
4.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
0.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €5.513 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Kerkstraat 29 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².
Nieuwe Kerkstraat 29 is een woonhuis in Weesperbuurt, gebouwd in 1840 (186 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Kerkstraat 29 heeft 115 m² woonoppervlakte. Het perceel is 44 m². In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Nieuwe Kerkstraat 29 in Weesperbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Kerkstraat 29: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Weesperbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Nieuwe Kerkstraat 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Weesperbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1840, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.