Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 194 m²
Nieuwe Keizersgracht 20 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Keizersgracht 20 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
4.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
0.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €3.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Keizersgracht 20 A is een appartement van 194 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².
Nieuwe Keizersgracht 20 A is een appartement in Weesperbuurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Nieuwe Keizersgracht 20 A heeft 194 m² woonoppervlakte. In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Nieuwe Keizersgracht 20 A in Weesperbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Keizersgracht 20 A: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Weesperbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Nieuwe Keizersgracht 20 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Weesperbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.