Streetview Plantage Middenlaan 20 A Amsterdam

Plantage Middenlaan 20 A, 1018 DE Amsterdam

257 m² Bouwjaar 1906 10 kamers 5 slaapkamers

Plantage Middenlaan 20 A is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 257 m², een perceel van 143 m² en 10 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
257 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
1026 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Plantage Middenlaan 20 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2385 Inwoners
1405 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Plantage
36% Koopwoningen
6.978 Inwoners per km²

Locatie van Plantage Middenlaan 20 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Plantage Middenlaan 20 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Plantage Middenlaan 20 A?

De gemiddelde woningwaarde in Plantage is €705.000. Dat komt neer op circa €2.743 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plantage Middenlaan 20 A zich tot de wijk Plantage?

Plantage Middenlaan 20 A is een woonhuis van 257 m² in de wijk Plantage. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plantage Middenlaan 20 A?

Plantage Middenlaan 20 A is een woonhuis in Plantage, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Plantage Middenlaan 20 A vergeleken met de buurt?

Plantage Middenlaan 20 A heeft 257 m² woonoppervlakte en 1026 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Plantage ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Plantage Middenlaan 20 A?

Plantage Middenlaan 20 A heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Plantage?

De wijk Plantage in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plantage?

Vanuit Plantage Middenlaan 20 A in Plantage bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 4.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Plantage?

Zorg en onderwijs in de buurt van Plantage Middenlaan 20 A: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.