Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1815
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
Plantage Middenlaan 15 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1815. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 155 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Plantage Middenlaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Plantage Middenlaan 15 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Plantage is €705.000. Dat komt neer op circa €4.006 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPlantage Middenlaan 15 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Plantage. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.978 inwoners per km².
Plantage Middenlaan 15 is een woonhuis in Plantage, gebouwd in 1815 (211 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Plantage Middenlaan 15 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 155 m². In Plantage ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Plantage in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Plantage Middenlaan 15 in Plantage bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Plantage Middenlaan 15: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Plantage: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €640.000 tot €740.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Plantage is €705.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.