Portiekwoning (corridorflat) Plantage Kerklaan 181 Amsterdam

Plantage Kerklaan 181, 1018 CX Amsterdam

86 m² Bouwjaar 1990 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Plantage Kerklaan 181 is een portiekwoning (corridorflat) in Amsterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
261 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Plantage Kerklaan 181

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plantage Kerklaan 181

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2385 Inwoners
1405 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Plantage
36% Koopwoningen
6.978 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Plantage Kerklaan 181

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Plantage Kerklaan 181

Wat is de geschatte woningwaarde van Plantage Kerklaan 181?

De prijsindicatie voor Plantage Kerklaan 181 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Plantage is €705.000. Dat komt neer op circa €8.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plantage Kerklaan 181 zich tot de wijk Plantage?

Plantage Kerklaan 181 is een portiekwoning (corridorflat) van 86 m² in de wijk Plantage. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plantage Kerklaan 181?

Plantage Kerklaan 181 is een portiekwoning (corridorflat) in Plantage, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Plantage Kerklaan 181 vergeleken met de buurt?

Plantage Kerklaan 181 heeft 86 m² woonoppervlakte en 261 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Plantage ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plantage Kerklaan 181 en wat betekent dat?

Plantage Kerklaan 181 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Plantage Kerklaan 181?

Plantage Kerklaan 181 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Plantage?

De wijk Plantage in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plantage?

Vanuit Plantage Kerklaan 181 in Plantage bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 4.2 km.