Bovenwoning Sarphatistraat 524 Amsterdam

Sarphatistraat 524, 1018 AV Amsterdam

68 m² Bouwjaar 1877 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Sarphatistraat 524 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1877. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €646.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1877
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
256 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Sarphatistraat 524

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sarphatistraat 524

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
101.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
251.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.1 kg/m²

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en kluswoning

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

390 Inwoners
235 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€646.000 Gem. woningwaarde Alexanderplein e.o.
48% Koopwoningen
9.785 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sarphatistraat 524

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sarphatistraat 524

Wat is de geschatte woningwaarde van Sarphatistraat 524?

De prijsindicatie voor Sarphatistraat 524 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Alexanderplein e.o. is €646.000. Dat komt neer op circa €9.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sarphatistraat 524 zich tot de wijk Alexanderplein e.o.?

Sarphatistraat 524 is een bovenwoning van 68 m² in de wijk Alexanderplein e.o.. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.785 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sarphatistraat 524?

Sarphatistraat 524 is een bovenwoning in Alexanderplein e.o., gebouwd in 1877 (149 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sarphatistraat 524 vergeleken met de buurt?

Sarphatistraat 524 heeft 68 m² woonoppervlakte en 256 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Alexanderplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €646.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sarphatistraat 524 en wat betekent dat?

Sarphatistraat 524 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sarphatistraat 524?

Sarphatistraat 524 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Alexanderplein e.o.?

De wijk Alexanderplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €646.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Alexanderplein e.o.?