Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Inhoud
- 472 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Sarphatistraat 514 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €646.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sarphatistraat 514
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Sarphatistraat 514 ligt rond €865.000 tot €965.000. De gemiddelde woningwaarde in Alexanderplein e.o. is €646.000. Dat komt neer op circa €4.307 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSarphatistraat 514 is een appartement van 150 m² in de wijk Alexanderplein e.o.. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.785 inwoners per km².
Sarphatistraat 514 is een appartement in Alexanderplein e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Sarphatistraat 514 heeft 150 m² woonoppervlakte en 472 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Alexanderplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €646.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sarphatistraat 514 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-04-20. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 6515.48 kg/jaar.
Sarphatistraat 514 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Alexanderplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €646.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Sarphatistraat 514 in Alexanderplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.