Bovenwoning Nicolaas Witsenkade 16 3 Amsterdam

Nicolaas Witsenkade 16 3, 1017 ZS Amsterdam

83 m² Bouwjaar 1949 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Nicolaas Witsenkade 16 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €908.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
271 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Witsenkade 16 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas Witsenkade 16 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
231.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
333.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.48 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1110 Inwoners
645 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
571 Woningvoorraad
€908.000 Gem. woningwaarde Den Texbuurt
44% Koopwoningen
11.730 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaas Witsenkade 16 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nicolaas Witsenkade 16 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Witsenkade 16 3?

De prijsindicatie voor Nicolaas Witsenkade 16 3 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Texbuurt is €908.000. Dat komt neer op circa €10.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Witsenkade 16 3 zich tot de wijk Den Texbuurt?

Nicolaas Witsenkade 16 3 is een bovenwoning van 83 m² in de wijk Den Texbuurt. De buurt telt 571 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Witsenkade 16 3?

Nicolaas Witsenkade 16 3 is een bovenwoning in Den Texbuurt, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nicolaas Witsenkade 16 3 vergeleken met de buurt?

Nicolaas Witsenkade 16 3 heeft 83 m² woonoppervlakte en 271 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Den Texbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €908.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas Witsenkade 16 3 en wat betekent dat?

Nicolaas Witsenkade 16 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nicolaas Witsenkade 16 3?

Nicolaas Witsenkade 16 3 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Den Texbuurt?

De wijk Den Texbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €908.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Texbuurt?

Vanuit Nicolaas Witsenkade 16 3 in Den Texbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.