Bovenwoning Huidekoperstraat 5 1 Amsterdam

Huidekoperstraat 5 1, 1017 ZL Amsterdam

50 m² Bouwjaar 1816 3 kamers 1 slaapkamers Label D

Huidekoperstraat 5 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1816. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €855.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1816
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
179 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Huidekoperstraat 5 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huidekoperstraat 5 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
176.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
264.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.48 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

970 Inwoners
605 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
566 Woningvoorraad
€855.000 Gem. woningwaarde Frederikspleinbuurt
45% Koopwoningen
7.120 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Huidekoperstraat 5 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Huidekoperstraat 5 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Huidekoperstraat 5 1?

De prijsindicatie voor Huidekoperstraat 5 1 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederikspleinbuurt is €855.000. Dat komt neer op circa €17.100 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huidekoperstraat 5 1 zich tot de wijk Frederikspleinbuurt?

Huidekoperstraat 5 1 is een bovenwoning van 50 m² in de wijk Frederikspleinbuurt. De buurt telt 566 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huidekoperstraat 5 1?

Huidekoperstraat 5 1 is een bovenwoning in Frederikspleinbuurt, gebouwd in 1816 (210 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Huidekoperstraat 5 1 vergeleken met de buurt?

Huidekoperstraat 5 1 heeft 50 m² woonoppervlakte en 179 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Frederikspleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €855.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huidekoperstraat 5 1 en wat betekent dat?

Huidekoperstraat 5 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-04-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Huidekoperstraat 5 1?

Huidekoperstraat 5 1 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Frederikspleinbuurt?

De wijk Frederikspleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €855.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederikspleinbuurt?

Vanuit Huidekoperstraat 5 1 in Frederikspleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.