Penthouse Nicolaas Witsenstraat 2 D Amsterdam

Nicolaas Witsenstraat 2 D, 1017 ZH Amsterdam

49 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Nicolaas Witsenstraat 2 D is een penthouse in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €908.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
211 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Witsenstraat 2 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas Witsenstraat 2 D

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1110 Inwoners
645 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
571 Woningvoorraad
€908.000 Gem. woningwaarde Den Texbuurt
44% Koopwoningen
11.730 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaas Witsenstraat 2 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nicolaas Witsenstraat 2 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Witsenstraat 2 D?

De prijsindicatie voor Nicolaas Witsenstraat 2 D ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Texbuurt is €908.000. Dat komt neer op circa €18.531 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Witsenstraat 2 D zich tot de wijk Den Texbuurt?

Nicolaas Witsenstraat 2 D is een penthouse van 49 m² in de wijk Den Texbuurt. De buurt telt 571 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Witsenstraat 2 D?

Nicolaas Witsenstraat 2 D is een penthouse in Den Texbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nicolaas Witsenstraat 2 D vergeleken met de buurt?

Nicolaas Witsenstraat 2 D heeft 49 m² woonoppervlakte en 211 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Den Texbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €908.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas Witsenstraat 2 D en wat betekent dat?

Nicolaas Witsenstraat 2 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Nicolaas Witsenstraat 2 D?

Nicolaas Witsenstraat 2 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Den Texbuurt?

De wijk Den Texbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €908.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Texbuurt?

Vanuit Nicolaas Witsenstraat 2 D in Den Texbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.