Streetview Nicolaas Witsenstraat 12 Amsterdam

Nicolaas Witsenstraat 12, 1017 ZH Amsterdam

345 m² Bouwjaar 1876

Nicolaas Witsenstraat 12 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1876. De woning heeft een woonoppervlakte van 345 m² en een perceel van 77 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €908.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1876
Woonoppervlakte
345 m²
Perceeloppervlakte
77 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Witsenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1110 Inwoners
645 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
571 Woningvoorraad
€908.000 Gem. woningwaarde Den Texbuurt
44% Koopwoningen
11.730 Inwoners per km²

Locatie van Nicolaas Witsenstraat 12

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nicolaas Witsenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Witsenstraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Den Texbuurt is €908.000. Dat komt neer op circa €2.632 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Witsenstraat 12 zich tot de wijk Den Texbuurt?

Nicolaas Witsenstraat 12 is een woonhuis van 345 m² in de wijk Den Texbuurt. De buurt telt 571 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Witsenstraat 12?

Nicolaas Witsenstraat 12 is een woonhuis in Den Texbuurt, gebouwd in 1876 (150 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nicolaas Witsenstraat 12 vergeleken met de buurt?

Nicolaas Witsenstraat 12 heeft 345 m² woonoppervlakte. Het perceel is 77 m². In Den Texbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €908.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Den Texbuurt?

De wijk Den Texbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €908.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Texbuurt?

Vanuit Nicolaas Witsenstraat 12 in Den Texbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Den Texbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nicolaas Witsenstraat 12: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Den Texbuurt?

Recreatie nabij Den Texbuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).