Dubbele benedenwoning Den Texstraat 53 H Amsterdam

Den Texstraat 53 H, 1017 XZ Amsterdam

145 m² Bouwjaar 1879 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Den Texstraat 53 H is een dubbele benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1879. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €908.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1879
Woonoppervlakte
145 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Ligging
on_quiet_road, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Den Texstraat 53 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Den Texstraat 53 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
179.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1110 Inwoners
645 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
571 Woningvoorraad
€908.000 Gem. woningwaarde Den Texbuurt
44% Koopwoningen
11.730 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Den Texstraat 53 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Den Texstraat 53 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Den Texstraat 53 H?

De gemiddelde woningwaarde in Den Texbuurt is €908.000. Dat komt neer op circa €6.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Den Texstraat 53 H zich tot de wijk Den Texbuurt?

Den Texstraat 53 H is een dubbele benedenwoning van 145 m² in de wijk Den Texbuurt. De buurt telt 571 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Den Texstraat 53 H?

Den Texstraat 53 H is een dubbele benedenwoning in Den Texbuurt, gebouwd in 1879 (147 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Den Texstraat 53 H vergeleken met de buurt?

Den Texstraat 53 H heeft 145 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Den Texbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €908.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Den Texstraat 53 H en wat betekent dat?

Den Texstraat 53 H heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Den Texstraat 53 H?

Den Texstraat 53 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Den Texbuurt?

De wijk Den Texbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €908.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Texbuurt?

Vanuit Den Texstraat 53 H in Den Texbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.