Dubbel benedenhuis Weteringschans 92 H Amsterdam

Weteringschans 92 H, 1017 XS Amsterdam

295 m² Bouwjaar 1879 10 kamers 3 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Weteringschans 92 H is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1879. De woning heeft een woonoppervlakte van 295 m² en 10 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €908.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1879
Woonoppervlakte
295 m²
Inhoud
1121 m³
Kamers
10
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€2.255.000 tot €2.505.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Weteringschans 92 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weteringschans 92 H

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1110 Inwoners
645 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
571 Woningvoorraad
€908.000 Gem. woningwaarde Den Texbuurt
44% Koopwoningen
11.730 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weteringschans 92 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Weteringschans 92 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Weteringschans 92 H?

De prijsindicatie voor Weteringschans 92 H ligt rond €2.255.000 tot €2.505.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Texbuurt is €908.000. Dat komt neer op circa €3.078 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weteringschans 92 H zich tot de wijk Den Texbuurt?

Weteringschans 92 H is een dubbel benedenhuis van 295 m² in de wijk Den Texbuurt. De buurt telt 571 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weteringschans 92 H?

Weteringschans 92 H is een dubbel benedenhuis in Den Texbuurt, gebouwd in 1879 (147 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weteringschans 92 H vergeleken met de buurt?

Weteringschans 92 H heeft 295 m² woonoppervlakte en 1121 m³ inhoud. Met 10 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Den Texbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €908.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weteringschans 92 H en wat betekent dat?

Weteringschans 92 H heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Weteringschans 92 H?

Weteringschans 92 H heeft 10 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 68 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Den Texbuurt?

De wijk Den Texbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €908.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Texbuurt?

Vanuit Weteringschans 92 H in Den Texbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.