Streetview Weteringschans 231 H Amsterdam

Weteringschans 231 H, 1017 XH Amsterdam

262 m² Bouwjaar 1870 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Weteringschans 231 H is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m², een perceel van 135 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €908.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1870
Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
930 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Weteringschans 231 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weteringschans 231 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1110 Inwoners
645 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
571 Woningvoorraad
€908.000 Gem. woningwaarde Den Texbuurt
44% Koopwoningen
11.730 Inwoners per km²

Locatie van Weteringschans 231 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Weteringschans 231 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Weteringschans 231 H?

De gemiddelde woningwaarde in Den Texbuurt is €908.000. Dat komt neer op circa €3.466 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weteringschans 231 H zich tot de wijk Den Texbuurt?

Weteringschans 231 H is een woonhuis van 262 m² in de wijk Den Texbuurt. De buurt telt 571 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weteringschans 231 H?

Weteringschans 231 H is een woonhuis in Den Texbuurt, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weteringschans 231 H vergeleken met de buurt?

Weteringschans 231 H heeft 262 m² woonoppervlakte en 930 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Den Texbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €908.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weteringschans 231 H en wat betekent dat?

Weteringschans 231 H heeft energielabel C. Geldig tot 2033-05-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weteringschans 231 H?

Weteringschans 231 H heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Den Texbuurt?

De wijk Den Texbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €908.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Texbuurt?

Vanuit Weteringschans 231 H in Den Texbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.