Streetview Utrechtsedwarsstraat 76 A Amsterdam

Utrechtsedwarsstraat 76 A, 1017 WH Amsterdam

117 m² Bouwjaar 1905 Label D

Utrechtsedwarsstraat 76 A is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en een perceel van 75 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €750.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
75 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Utrechtsedwarsstraat 76 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Utrechtsedwarsstraat 76 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1220 Inwoners
790 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€750.000 Gem. woningwaarde Utrechtsebuurt-Zuid
39% Koopwoningen
21.349 Inwoners per km²

Locatie van Utrechtsedwarsstraat 76 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Utrechtsedwarsstraat 76 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtsedwarsstraat 76 A?

De gemiddelde woningwaarde in Utrechtsebuurt-Zuid is €750.000. Dat komt neer op circa €6.410 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtsedwarsstraat 76 A zich tot de wijk Utrechtsebuurt-Zuid?

Utrechtsedwarsstraat 76 A is een woonhuis van 117 m² in de wijk Utrechtsebuurt-Zuid. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.349 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtsedwarsstraat 76 A?

Utrechtsedwarsstraat 76 A is een woonhuis in Utrechtsebuurt-Zuid, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Utrechtsedwarsstraat 76 A vergeleken met de buurt?

Utrechtsedwarsstraat 76 A heeft 117 m² woonoppervlakte. Het perceel is 75 m². In Utrechtsebuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €750.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Utrechtsedwarsstraat 76 A en wat betekent dat?

Utrechtsedwarsstraat 76 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Utrechtsebuurt-Zuid?

De wijk Utrechtsebuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €750.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Utrechtsebuurt-Zuid?

Vanuit Utrechtsedwarsstraat 76 A in Utrechtsebuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Utrechtsebuurt-Zuid?