Streetview Utrechtsedwarsstraat 81 D Amsterdam

Utrechtsedwarsstraat 81 D, 1017 WD Amsterdam

63 m² Bouwjaar 1990

Utrechtsedwarsstraat 81 D is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €750.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
63 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Utrechtsedwarsstraat 81 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1220 Inwoners
790 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€750.000 Gem. woningwaarde Utrechtsebuurt-Zuid
39% Koopwoningen
21.349 Inwoners per km²

Locatie van Utrechtsedwarsstraat 81 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Utrechtsedwarsstraat 81 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtsedwarsstraat 81 D?

De prijsindicatie voor Utrechtsedwarsstraat 81 D ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Utrechtsebuurt-Zuid is €750.000. Dat komt neer op circa €11.905 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtsedwarsstraat 81 D zich tot de wijk Utrechtsebuurt-Zuid?

Utrechtsedwarsstraat 81 D is een appartement van 63 m² in de wijk Utrechtsebuurt-Zuid. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.349 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtsedwarsstraat 81 D?

Utrechtsedwarsstraat 81 D is een appartement in Utrechtsebuurt-Zuid, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Utrechtsedwarsstraat 81 D vergeleken met de buurt?

Utrechtsedwarsstraat 81 D heeft 63 m² woonoppervlakte. In Utrechtsebuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €750.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Utrechtsebuurt-Zuid?

De wijk Utrechtsebuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €750.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Utrechtsebuurt-Zuid?

Vanuit Utrechtsedwarsstraat 81 D in Utrechtsebuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Utrechtsebuurt-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Utrechtsedwarsstraat 81 D: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Utrechtsebuurt-Zuid?

Recreatie nabij Utrechtsebuurt-Zuid: restaurant (0.1 km), cafe (0.1 km).